Zestaw do rozbudowy maski G.divers - Extender kit kobalt

Kod towaru: 38140-1
Zestaw do rozbudowy maski G.divers - Extender kit kobalt
Cena brutto 482,58 PLNszt

Opis produktu

Idealny dodatek do podstawowego modelu Gdivers IDM, lub innych masek pełnotwarzowych OCEAN REEF produkowanych od 2006 roku (z nylonową opaską zaciskową).Zestaw jest dostępny w 7 różnych kolorach.

 

Każdy zestaw składa się z:

- ramki : ramka stanowi dodatkową ochronę głowy, estetyczne wykończenie maski, personalizację w celu lepszej identyfikacji nurka oraz szeroką powierzchnię do dodania dodatkowych oznaczeń. W górnej części znajduje się płatka powierzchnia, idealna do montażu np. kamery sportowej.

 

- Nowy NACS, czyli Neptune Adjustable Communication Support, to opatentowane akcesorium OCEAN REEF służące do montażu urządzenia komunikacyjnego O.R. na masce. NACS jest lekki, solidny i trwały. Doskonale rozkłada ciężar urządzenia komunikacyjnego na masce. W ten sposób użytkownik nie czuje dodatkowego obciążenia na masce.

 

- Gniazda słuchawek: można ich używać jako miejsce mocowania słuchawek z urządzeniem komunikacyjnym GSM G-Power SL, jak również miejsce montażu świateł bocznych (po wywierceniu otworów w wyznaczonych miejscach). Gniazda można obracać pod kątem 30°. To samo gniazdo może być również używane do kamer sportowych dla uzyskania filmu kręconego z perspektywy "pierwszej osoby" !

 

Zapytaj o produkt

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane